Графік роботи:

Будні: 9:00 –18:00

Сб: 10:00 — 15:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Книги анекдоти

Сміх продовжує життя, саме тому гумористичні оповідання, книги та кіно мають попит завжди: у мирні дні, у війну, карантини та економічні кризи. Щоб жартувати та насолоджуватися жартами інших, не потрібно вищої освіти чи глибоких знань у якійсь темі. Більшість жартів зрозумілі кожному лише частина їх створюється окремих категорій читачів. Запрошуємо до нашого каталогу: там кожен знайде гумор собі до смаку!

Що являє собою гумористична література

Незважаючи на те, що зі словом «гумор» насамперед асоціюються книги з анекдотами, у цю категорію літератури також входять гумористичні оповідання класиків та сучасних авторів. Яскраві приклади, що вподобали багатьох читачів:

  • І. Ільф та Є. Петров «Дванадцять стільців»
  • Джордж Бернард Шоу «Пігмаліон»
  • Террі Пратчетт «Віщі сестрички»
  • Всеволод Нестайко «Тореадори з Васюківки»
  • Хелен Філдінг «Щоденник Бріджіт Джонс»
  • О. Генрі «Королі та капуста»
  • Оскар Уайльд «Як важливо бути серйозним»
  •  Ярослав Гашек «Пригоди бравого солдата Швейка».

Кожен народ має свої видатні письменники, що працюють у жанрі сатири. Україна – не виняток. Наприклад, якщо ви хочете почитати про кумедні ситуації з життя українського народу, зверніть увагу на книгу Павла Глазового «Гуморески». А шанувальникам українського співака Кузьми Скрябіна сподобається його книга «Я, Паштєт і Армія».

Якщо ви або ваш друг засумували, збірка кумедних анекдотів допоможе розвіяти тугу і знову відчути смак життя. Тому рекомендуємо завжди тримати під рукою книгу з улюбленими жартами.

Замовлення та доставка по Україні гумористичних книг

Купити кращі гумористичні книги, збірку анекдотів для дорослих, сучасні гумористичні оповідання та багато іншої позитивної літератури можна у нас – в інтернет-магазині Сила Розуму. І це не жарт! Доставка — по всій Україні.

Немає товарів

Вгору