Графік роботи:

Будні: 9:00 –18:00

Сб: 10:00 — 15:00

Нд: вихідний

0
Мій кошик
Укр
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Карти Таро з книгами

Сортування:
спочатку нові за популярністю спочатку дешевше за назвою

Карти Таро — один із найпопулярніших способів ворожіння. Він привертає увагу як тлумаченням своїх розкладів, а й зовнішнім виглядом карт, які належать до тієї чи іншої школи. Сам процес ворожіння досить непростий: у ньому є правила, які слід дотримуватися. Вивчити всі ці закони допомагають книжки, які доповнюють колоду. Часто вони продаються разом із колодами карт і це набагато зручніше, ніж купувати все окремо.

Якщо ви тільки навчаєтесь ворожінню, кращий варіант для вас — купити карти Таро з книгою. В інтернет-магазині Сила Розуму це можна зробити онлайн із будь-якого міста України. Ми доставимо вам їх до найближчого відділення Нової пошти.

карти таро з книгою карти таро з книгою купити недорого

Види колод, що продаються з книгами

Навчання ворожінню зазвичай починається з найпростіших класичних колод. У Таро до них відносяться колоди Райдера-Вейта та Ленорман. Вони хоч і відрізняються один від одного, але в той же час обидві досить прості, не вимагають хитромудрих тлумачень і не містять складних символів. До того ж існують у кількох варіантах дизайну (класичному та сучасному), тому підходять більшості користувачів. Саме через сукупність цих факторів початківці насамперед намагаються купити карти Ленорман чи набір Таро Уейта із книгою.

Однак вибір колод з книгами-інструкціями для охочих навчитися ворожіння набагато ширшим. Ось кілька цікавих варіантів:

  1. Таро Ілюмінатів — яскрава колода, основою якої лягли символи Уейта. Ілюстрації в ній дуже деталізовані та вражають своїм виконанням, завдяки цьому вона чудово впорається з роллю подарунка, у тому числі й для початківців.
  2. Таро Дикого лісу — колода, наповнена енергією природи. Інтерпретація життєвих подій у ній побудована на міфологічних символах, а дизайн самих карт наповнений атмосферою кельтських традицій. Відноситься до класичної школи, тому буде зрозуміла користувачам-початківцям.
  3. Таро Зеленої відьми містить 78 карт з деталізованими зображеннями відьом, відьмаків, божеств і духів природи. Побудована на традиційних молодших та старших арканах, інтерпретацію яких ви знайдете у книзі, що продається у комплекті з колодою.

Давно відомо, що при виборі карток Таро потрібно орієнтуватися не тільки на їхню складність і школу, а й на свій естетичний смак. Якщо хочете замовити карти Таро з книгою, вивчіть спочатку всі доступні пропозиції та вибирайте ту колоду, що вам найбільше подобається.

карти таро з книгою уейта карти таро з книгою уейта замовити

Вгору