Шановні клієнти, наш інтернет-магазин надсилає замовлення по Україні за допомогою компаній «Нова Пошта» та «УкрПошта». На сайті перевізників є інформація зі списками міст та відділень, до яких здійснюється доставка. Перед оформленням замовлення, перевірте, будь ласка, як працює зручне для вас відділення.

Вартість доставки розраховується за чинними тарифами перевізників. Послуги оплачуються безпосередньо при отриманні посилки. Якщо ж ви побажаєте надіслати книги або інші товари на подарунок та сплатити доставку, повідомте про це нашого менеджера.

Для жителів Києва та Біла Церква пропонуємо можливість самостійно забрати підтверджені заздалегіть замовлення. Склади наших партнерів знаходяться:

  • м. Київ — поруч метро Почайна, раніше Петрівка (працює в будні дні з 9:00 до 18:00, в суботу з 10:00 до 15:00, неділя — вихідний)
  • м. Біла Церква — вул. Курсова, 3 А, поруч магазин "Буквоїд" (працює в будні дні з 9:00 до 18:00, в суботу з 10:00 до 15:00, неділя — вихідний).

По кожному замовленню ми дзвонимо клієнтам та підтверджуємо важливі деталі.

Для оплати замовлень пропонуємо такі поширені способи:

  • Оплата банківською карткою Visa або MasterCard - реквізити рахунку та суму до оплати клієнт отримує після підтвердження замовлення. Важливо! Після перерахування грошей обов'язково повідомте про це (відповівши на повідомлення менеджера або зателефонувавши нам за номерами, вказаними на сторінці Контакти.
  • Післяплатою при отриманні посилки у відділеннях «Нова пошта» та «УкрПошта». Зверніть увагу, що у цьому випадку оплачується послуга пересилання грошей за тарифами перевізника. Відправляємо післяплатою замовлення на суму більше 250 грн.